Hakkımızda

Alp Mobilya

Alp Mobilya siz müşterilerimizle koordineli bir şekilde çalişarak tasarımlarını sizlerin istek ve gereksinimleri doğrultusunda estetik, doğal, çağdaş, modern, fonksiyonel ve bütçenize uygun olarak oluşturmayı amaçlar...  Modern mobilya üretimine büyük ölçüde önem veren ve insan sağlığı için önemli mobilya üretimi değişikliklerinde bulunmuş olan firmamız TSE prosedürüne uygun mobilya üretimi yapmaktadır.

1. Sınıf Üretim Prosedürü

Mobilyalar hiç bir zaman fabrikasyon veya seri imalat olarak üretilmeyerek, daima el işi, ince işçilik ve göz nuru ile işinde profesyonelleşen ustaların ellerinde imal edilmektedir.Sektörümüzde 1. sınıf mobilya üretimini prosedür haline getiren firmamızda ilkelerimiz gereğince en kaliteli mobilyaları üretmekte, modern mobilya modelleri ve tasarımlarını her geçen gün takip etmekteyiz.

Üretimde Profesyonel Kalite

2002′den bu yana mobilya üretimi yapılan firmamızda 1. sınıf kalitede malzemelerle üretim yapmakta, aynı kalitede ürünü %50′ye varan indirimler ve fırsatlarla sunmaktayız. Firmamızda üretilen mobilyalar kalite konusunda tescillenmiş olup organik mobilya kalitesindedir.

Modern Mutfak Dolabı Modelleri ve Ray Dolaplar

Alp Mobilya uzun yıllar boyu sektörde mutfak dolabı ve ray dolap modellerinde öncü olup, her yıl yeni tasarım ve imalat tarzı ile moda mutfak dolabı ve ray dolap üretimi gerçekleştirmiştir. Mutfak dolabı modelleri ve ray dolaplar konusunda yeni trendi belirleyen firmalar arasında yer almakta olup ürünlerimiz müşteriler tarafından her zaman tercih edilmiştir.